• Pn - Pt: 8:00am - 17:00pm

INSTALACJE GAZOWE LPG

Zajmujemy się montażem oraz serwisem instalacji gazowych LPG do samochodów osobowych od wielu lat. Nasza przygoda z LPG zaczęła się w roku  2000 dlatego posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie i wiedzę, którą wciąż poszerzamy. Stosujemy urządzenia renomowanych firm sprawdzonych przez wiele lat na rynku polskim i europejskim. Stosujemy podzespoły o bardzo dobrej jakości i dobieramy urządzenia do konkretnego modelu silnika i samochodu, dlatego rozpiętość cen może być różna.

Zaawansowana i bardzo dobra technologia w dziedzinie instalacji gazowych pozwala na montaż alternatywnego i ekonomicznego źródła zasilania gazem w każdym samochodzie z pośrednim wtryskiem benzyny oraz w wielu samochodach z bezpośrednim wtryskiem benzyny. Obecnie na rynku najczęściej montuje się instalacje IV generacji czyli wtrysk sekwencyjny fazy lotnej. Obecny rozwój instalacji LPG pozwala na zastosowanie również V generacji czyli wtrysku fazy ciekłej do samochodów z pośrednim i bezpośrednim wtryskiem benzyny.

MECHANIKA I SERWIS

Motoryzacja to nasza pasja – dlatego też zgłębiamy ten temat od wielu lat. Świadczymy usługi z zakresu napraw elektromechaniki samochodoej, elektroniki, diagnostyki komputerowej  – Check Engine, oraz systemów takich jak ABS, BAS, ASR, Airbag, SRS, ESP, TCS, oraz wiele innych.

Prowadzimy również serwis klimatyzacji samochodowej, która obejmuje coroczny przegląd, oraz uzupełnianie czynnika , barwnika UV oraz oleju w kompresorze.

CO MYŚLĄ O NAS INNI

SPRAWDŹ !

Zawsze stawiamy na wiedzę, doświadczenie oraz solidność i rzetelność dlatego wielu klientów nam zaufało i się nie zawiodło. Posiadamy szeroką wiedzę w zakresie różnych producentów oraz rodzajów instalacji gazowych.  Bazujemy głównie na  renomowanych podzespołach mających dobrą opinię najmniej zawodnych.

Posiadamy wiedzę , doświadczenie oraz wiele różnych profesjonalnych przyrządów, scanerów pozwalających zdiagnozować usterki oraz skutecznie usunąć przyczynę.

© Copyright 2016 Autocentergaz by KEISHI
edgedoll.com